WYPOŻYCZALNIA AUTOLAWET Zgierz/Łódź

BARDZO WAŻNE: Przed analizą ceny i ofert konkurencji warto podkreślić nasze zalety i kwestie mające wpływ na Państwa bezpieczeństwo zarówno osobiste, jak i prawne:

Ubezpieczenia naszych samochodów są ubezpieczeniem RENT-A-CAR (takie sformułowanie znajduje się na polisie), czyli ubezpieczyciel nie odmówi wypłaty odszkodowania, jeśli pojazdem kierowała inna osoba, a użyczenie miało charakter zarobkowy.
Jeśli doszłoby do wystąpienia szkody zarówno materialnej (np. kierujący pojazdem spowodował uszkodzenie kilku nowych samochodów), jak i na osobie (np. konieczność wypłaty odszkodowania, kosztów leczenia oraz ewentualnie renty), narażają się Państwo na swoje bankructwo oraz wypłacanie odszkodowania do końca życia, jak również obarczenie nim jeszcze swoich dzieci, bo sprawcą jest kierujący, a nie właściciel pojazdu.

 

Cennik wynajmu autolawety / lawety:

Okres wynajmu

autolaweta

laweta

24 godziny (doba)

 250,-

70,- (w zestawie 50 zł)

12 godzin

 200,-

70,- (w zestawie 50 zł)

do  6 godzin

150,-

50,-

Kaucja 1000 zł

*Wszelkie ewentualne opłaty Viatoll ponosi najemca lawety wg rozliczenia (dotyczy tylko przejazdów z doczepioną przyczepą)

Rezerwacja:

Warunkiem dokonania rezerwacji jest przysłanie wiadomości SMS na numer tel. +48 519 340 254 z podaniem imienia i nazwiska osoby rezerwującej oraz ustalonego w rozmowie telefonicznej terminu.